Opcje wysyłki


13.jpg

Rabaty

Zakup > 300 zł
Darmowa wysyłka!

Zakup > 500 zł
Rabat 3%!

Zakup > 1000 zł
Rabat 5%!

Zakup > 2000 zł
Rabat 10%!

Aparatura elektryczna 

Podkategorie

 • Osprzęt elektryczny

  Polecamy Państwu szeroką gamę osprzętu elektrycznego, łączniki, gniazda wtyczkowe, puszki podtynkowe. Za pomocą, których można stworzyć  bezawaryjną instalacje elektryczną. Dodatkowo w najnowocześniejszym stylu. Produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów i zapewniają bezpieczeństwo, a także wiele możliwości kombinacji. Zapraszamy do zakupów! 

 • Rozdzielnice i obudowy

  Rozdzielnice i obudowy są bardzo ważnym elementem instalacji energii elektrycznej, służą do podziału lub rozdziału energii elektrycznej. Zabezpieczają także urządzenia elektryczne przed zwarciami i przeciążeniami .Są niezbędne do stworzenia bezawaryjnej instalacji elektrycznej. Produkty dostępne w naszym sklepie wykonane są z wysokiej jakości materiałów i zapewniają bezpieczeństwo. Zapraszamy do zakupów! 

 • Kable i przewody

  Kable i przewody służą do przesłania energii elektrycznej, sygnałów elektrycznych w miejscach gdzie warunki atmosferyczne nie są sprzyjające. Oferujemy bogatą ofertę produktów, od renomowanych dostawców z kraju i zagranicy. Zapraszamy do zakupów!

 • System prowadzenia kabli

  Systemy prowadzenia kabli oferowane przez nas charakteryzują się wysoka jakością oraz odpornością na uderzenia, wibrację i korozję. Bardzo ważne jest odpowiednie ułożenie i umocowanie kabli, tak by nie zostały przez nic uszkodzone lub czasami po to by wyglądały estetycznie. Służą do tego rury osłonowe czy elektroinstalacyjne, a także koryta kablowe i drabinki. Zapraszamy do zakupów!

 • Włączniki i gniazda

  Włączniki i gniazda pełnią bardzo ważną rolę. Są niezbędne do tego by po stworzeniu całej instalacji elektrycznej, mógł zaświecić nią zwykły użytkownik, ale także chronią przed porażeniem prądem. Poza funkcjonalnością i bezpieczeństwem mają także reprezentować się estetycznie oraz odpowiadać naszym gustom. Z pośród szerokiej gamy produktów na pewno znajda Państwo coś w odpowiednim stylu i kolorze dla siebie. Zapraszamy do zakupów! 

 • Akcesoria elektryczne

  Akcesoria elektryczne są uzupełnieniem wszelkich instalacji elektrycznych. Najróżniejsze urządzenia pomagają nam w instalacji czy pracy. Wybór produktów dostępnych w tej kategorii  jest niezwykle urozmaicony. Nasza oferta składa się tylko z produktów wysokiej jakości, od renomowanych producentów z kraju i zagranicy. Zapraszamy do zakupów!